O technice druku - wady i zalety Co to jest druk solwentowy? Tusze solwentowe zawierają rozpuszczalniki, które rozpuszczają pcv zawarte w mediach do druku. Dzięki temu tusz wnika głęboko w materiał i wiąże się na stałe z zadrukowywanym podłożem. Uzyskujemy wydruki odporne na czynniki zewnętrzne, łącznie z promieniowaniem ultrafioletowym, nawet do kilku lat.

The Best Digital Printing
original technology

Wydruki solwentowe nie wymagają dodatkowego zabezpieczania t.j. laminowanie, przez co nie podrażamy kosztów produkcji. Mniejsza precyzja druku tak dużych maszyn, nie stanowi tutaj przeszkody, ponieważ są to wydruki wielkoformatowe, oglądane z dalszych odległości, dlatego nie ma potrzeby stosowania druku o bardzo wysokiej rozdzielczości. Dysponujemy 5 maszynami przemysłowymi najlepszych firm:

(HP Scitex, Vutek, Jeti, Mutoh) drukującymi oryginalnymi farbami solwentowymi, których maksymalna szerokość zadruku w jednym brycie to 5 metrów. Drukujemy na materiałach certyfikowanych, europejskich producentów, tylko najlepszej jakości, które wyselekcjonowaliśmy w ciągu wielu lat pracy i doświadczeń na rynku wydruków wielko- i mega-formatowych.


W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
MegaFormat: ul.Czorsztyńska 10 a bud.C, 01-410 Warszawa, tel: 22 691 91 91, fax: 22 691 41 41